3 punkty na początek !

Dnia 18:04 (tj.sobota) nasza drużyna rozegrała pierwsze spotkanie w tej rundzie z drużyną Guzikówki odnosząc zwycięstwo 2-0.

W pierwszych minutach gra wyglądała podobnie z obu stron,dużo błędów i strat,jednak z minuty na minute zaczeliśmy przejmować inicjatywę.Dobra gra pressingiem zaowocowała w bramkę kiedy to gracze Guzikówki pomylili się w rozgrywaniu, piłkę przejął Michał Kłusek który dostrzegł przed polem karnym Bartka Buczyńskiego ten natomiast pięknym strzałem w samo okienko pokonał bramkarza gości.Po tej bramce goście dążyli do wyrównania lecz dobrze dysponowana w dzisiejszym dniu obrona Świerzowej nie pozwalała na to i wyprowadzała szybkie kontry. Wynik do przerwy 1-0 dla gospodarzy.

Na drugą połowę wychodzimy zdeterminowani i chcemy podwyższyć wynik.Strzałem w 10 okazało się wpuszczenie na boisko Bartka Wawszczaka który zaliczył znakomity mecz około 60 min. Wspomniany wcześniej zawodnik zagrał "klepke" z Buczyńskim i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.Do końca meczu drużyna przyjezdnych starała się odrobić wynik lecz nadziewała się na nasze kontry, jednak nie udało się nam strzelić nam 3 bramki o którą było bardzo blisko, tak więc 3 punkty zostają w Świerzowej.

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, którzy pokazali dziś że trzeba się z nimi liczyć w następnych meczach.

Za tydzień również na własnym stadionie podejmiemy drużynę OKS-u Markiewicza Krosno.