Pewne Zwycięstwo.

W dniu dzisiejszym (tj.sobota) nasza drużyna udała się do Lubatówki by rozegrać tam 4 kolejkę spotkań.Od samego początku spotkania przeważała drużyna ze Świerzowej i już w 2 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym do piłki dochodzi K.Buczyński który strzałem pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi rywali. Już minutę później po podaniu B.Buczńskiego bramkę znajbliższej odległości zdobywa M.Majda.W 8 minpo identycznej sytuacji swoją drugą Bramkę zdobywa Majda.Po tym golu gra się uspokoiła aż do 30 min kiedy M.Kot po chaosie w polu karnym rywali znajduję się oko w oko z bramkarzem lekkim strzałem zdobywa gola.Wynik do przerwy 4-0 dla przyjezdnych.Po pierwszej połowie trener dokonał rotacji składu , grający na boku pomocy D.Bęben zastąpił na bramce P.Olszyka, Na boisko wszedł Ł.Bęben który zmienił M.Majde,a w miejsce P.Flejmy wszedł K.Niemiec. Około 50 minuty szanse miał zawodnik gospodarzy który w sytuacji sam na sam fatalnie spudłował .W odpowiedzi M.Kłusek kiwając kilku rywali oddaje mocny strzał i zdobywa bramkę.Kolejną sytuacje miała Lubatówka, nasz bramkarz faulował w polu karnym i sędzia wskazał na wapno,jednak po wykonaniu rzutu karnego przez zawodnika gospodarzy piłka trafiła w porzeczkę.W 60 min boisku opuszcza M.Kot i wprowadzony Ł.Bęben , zastępują ich M.Wydra i K. Szczur.parę minut później świetnym podaniem M.Kłusek obsługuje B.Buczyńskiego a ten strzałem w dolny róg Bramki ustala wynik spotkania na 6-0.Tak więc Jasiołka wygrywa po dobrym meczu.Za tydzień na własnym boisku zmierzymy się z Lubatową.

Jasiołka wystąpiła w składzie: Olszyk-Śmiałowski,Smolik,Marszałek-Kłusek,D.Bęben,K.Buczyński,Kot,Majda(Ł.Bęben 35 - Wydra 60)-Flejma(Niemiec 35),B.Buczyński.